Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia – tak powiedział irlandzki pisarz George Bernard Shaw, którego masz prawo nie znać. To i tak bez znaczenia, bo te słowa możemy przypisać każdemu, kto naprawdę kocha gotować, kocha jeść, kocha sprawiać innym radość swoim gotowaniem. To zupełnie tak jak my! Makowski Kredens powstał z miłości do gotowania i jedzenia. Brzmi jak zwykły slogan, ale my naprawdę tak to czujemy. Fajnie będzie, jeśli zechcesz poznać nas bliżej.

 

Jestem Paulina (wstyd, że jeszcze się nie przedstawiłam), a pomysł na sklep internetowy Makowski Kredens to naturalna kontynuacja tego, co zaczęłam kilka lat temu zakładając blog kulinarny Smak mojej kuchni. Blog działa do dziś i ma się świetnie (tak przynajmniej wynika z ogromnej liczby odwiedzin). W pewnym momencie zauważyłam, że dużo podpowiadam, dzielę się wiedzą i inspiracjami, ale moi Czytelnicy niekoniecznie dysponują akcesoriami, które umożliwiłby im naśladowanie czy interpretowanie moich przepisów. No i tak się zaczęło.

 

Dlaczego Kredens? Bo kredens to mebel, który już od  XV wieku służył do przechowywania naczyń i innego wyposażenia stołowego: mis, dzbanów, pucharów. A dlaczego Makowski? Bo jestem z pięknego Makowa Podhalańskiego. A całość brzmi po prostu fajnie! Ot i cała tajemnica. Zapraszam Cię do świata fajnych, praktycznych, ładnych i dobrej jakości produktów, które na pewno przydadzą się w Twojej kuchni. Pomogą Ci przygotowywać dania łatwe, trudne, banalne, kreatywne. Po prostu – Twoje. Takie, które dadzą Ci mnóstwo frajdy i satysfakcji.

 

W Makowskim Kredensie dużą wagę przykładamy do tego, aby oferowane przez nas produkty były sprawdzone „w boju”. Nie ściągamy ich nie wiadomo skąd. Wiemy, że są solidne, bezpieczne, objęte rzetelną gwarancją producentów. Większość z nich zdążyłam już przetestować w swojej kuchni. Pora na Ciebie!