Kubek dziecięcy Hungry Cat

Nowy produkt

Hungry CAT - GŁODNY KOTEK, kubek dla dzieci, ekologiczny, Zuperzozial

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

19,90 zł brutto

Więcej informacji

Kubek z wzorem kotka z kolekcji Raw Earth marki Zuperzozial.

Naturalna, nieco surowa w zewnętrznym wyglądzie kolekcja Raw Earth holenderskiej marki Zuperzozial skierowana jest do ludzi przywiązujących uwagę do stylu życia, podejmujących świadome decyzje i wybierających proste, naturalne produkty. Tak jak kupując produkty spożywcze staramy się zmniejszyć ilość spożywanych substancji szkodliwych, możemy pójść krok dalej i sięgnąć po wyroby codziennego użytku, które produkowane są w jak najbardziej naturalny sposób i są przyjazne dla środowiska.

Podstawą w projektowaniu marki Zuperzozial jest świadome i ekologiczne podejście z myślą o przyszłości.

Część kolekcji Zuperzozial Raw Earth skierowana jest do najmłodszych. Obejmuje ona wykonane z organicznego materiału zestawy do serwowania posiłków (miski, talerzyki, kubki).
Dla dzieci zapewne ważne będzie towarzystwo zwierząt, które uprzyjemni każdy codzienny posiłek.

Proste wzornictwo, naturalne kolory i motywy zwierzęce – tak można krótko  scharakteryzować zestawy dla najmłodszych.

Szczegóły:
- kubek  7,5 x 9,5 cm
- wykonano głównie z bambusa i kukurydzy
- wykorzystano naturalne pigmenty

produkt przyjazny dla środowiska, wielokrotnego użycia
- można myć w zmywarce

Kolekcja Zuperzozial Raw Earth powstała z myślą o życiu bliżej natury. Dlatego też przy jej produkcji sięgnięto głównie po naturalne składniki, a są nimi bambus i kukurydza. Pigmenty użyte do nadania koloru bądź nadruku są również pochodzenia naturalnego. Aby produkty były trwałe i wygodne w użytkowaniu, w szczególności aby można było używać je w zmywarce dodaje się niewielką ilość sztucznej żywicy, która jest składnikiem wielu produktów czy naczyń dla dzieci.

Produkty przeszły pozytywnie bardzo restrykcyjną weryfikację sprawdzającą brak substancji szkodliwych (lista 151 substancji) – European REACH report.
Są bezpieczne dla żywności co potwierdzają: Certyfikat UE "Bezpieczna Żywność" (Europa) i Certyfikat Agencji Żywności FDA (USA).