DURSZLAK SITKO MAŁY EKOLOGICZNY

Nowy produkt

Durszlak/sitko/cedzak mały, 50 otworów, ekologiczny, Zuperzozial

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

19,90 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczny durszlak kuchenny

Naturalna, nieco surowa w zewnętrznym wyglądzie kolekcja Raw Earth holenderskiej marki Zuperzozial skierowana jest do ludzi przywiązujących uwagę do stylu życia, podejmujących świadome decyzje i wybierających proste, naturalne produkty. Tak jak kupując produkty spożywcze staramy się zmniejszyć ilość spożywanych substancji szkodliwych, możemy pójść krok dalej i sięgnąć po wyroby codziennego użytku, które produkowane są w jak najbardziej naturalny sposób i są przyjazne dla środowiska.

Podstawą w projektowaniu marki Zuperzozial jest świadome i ekologiczne podejście z myślą o przyszłości.

W kolekcji Zuperzozial Raw Earth znajdziemy akcesoria do kuchni i jadalni, które wpisują się w trend jak być ekologicznym na co dzień.

Szczegóły:
- wymiary D 15 x  H 7 cm
- wykonane głównie z
 bambusa i kukurydzy

- wykorzystano naturalne pigmenty
- produkt przyjazny dla środowiska, wielokrotnego użycia
- można myć w zmywarce

Kolekcja Zuperzozial Raw Earth powstała z myślą o życiu bliżej natury. Dlatego też przy jej produkcji sięgnięto głównie po naturalne składniki, a są nimi bambus i kukurydza. Pigmenty użyte do nadania koloru bądź nadruku są również pochodzenia naturalnego. Aby produkty były trwałe i wygodne w użytkowaniu, w szczególności aby można było używać je w zmywarce dodaje się niewielką ilość sztucznej żywicy, która jest składnikiem wielu produktów czy naczyń dla dzieci.

Produkty przeszły pozytywnie bardzo restrykcyjną weryfikację sprawdzającą brak substancji szkodliwych (lista 151 substancji) – European REACH report.
Są bezpieczne dla żywności co potwierdzają: Certyfikat UE "Bezpieczna Żywność" (Europa) i Certyfikat Agencji Żywności FDA (USA).


Kolor 
różowy lub pudrowy niebieski.